YÜZLERCE VATANDAŞ AYNI ANDA ORUÇ AÇTI

Gündem 22 Mayıs 2019 16:18
Videoyu Aç YÜZLERCE VATANDAŞ AYNI ANDA ORUÇ AÇTI
A
a

Düzce'de Ramazan ayının bereketi mahalle iftarlarında yaşanıyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Şerefiye ve Kültür mahallelerinde düzenlenen iftar programına katılarak, vatandaşlarla aynı sofrada iftar yaptı. Özlü açıklamasında, "Mübarek Ramazan ayında komşularımız ile aynı sofrada iftar yapmak, bizim için mutlulukların en büyüğüdür." dedi.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği geleneksel mahalle iftar programlarının bu seferki durağı Şerefiye ve Kültür mahalleleri oldu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin Şerefiye ve Kültür mahallelerinde düzenlenen iftar programına katıldı. Mahalle sakinleriyle birlikte iftar yapan Düzce Belediye Başkanı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, "Mübarek Ramazan ayında komşularımız ile aynı sofrada iftar yapmak, bizim için mutlulukların en büyüğüdür. İftar yemeklerimizde hem mahalleliler birbirleriyle, komşularıyla birlikte oluyor, birlikte iftar ediyor hem de biz mahallelilerimizle hasbihal etmiş, selamlaşmış oluyoruz. Ramazan'ın bereketini hemşehrilerimizle yaşıyoruz." dedi

Vatandaşlar, iftar programı sonrası Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye iftar yemeği için teşekkür ederek, günün anısına başkanla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
pakm