YÜRÜYÜŞ VE MİTİNG ALANLARI BELİRLENDİ

Gündem 4 Şubat 2018 10:41
Videoyu Aç YÜRÜYÜŞ VE MİTİNG ALANLARI BELİRLENDİ
A
a

Düzce Valiliği toplantı ve gösteriler için yer ve güzergahları belirledi. Uzunmustafa Caddesi girişi ve Düzce Belediye Meydanı, resmi toplanma yeri olarak belirlendi. Açıklamada afiş ve pankart asılacak alanlara da yer verildi.

Toplanma yeri ve güzergahlar
Düzce Valiliği tarafından toplantı yeri ve gösteri yürüyüşü güzergahları belirlendi. Düzce Valiliği tarafından yapılan açıklamada, ilk toplantı yeri, Uzunmustafa Mahallesinde bulunan Konak düğün salonu yanı Uzunmustafa Caddesi girişi belirlenirken yürüyüş güzergahı ise şöyle aktarıldı:“Yürüyüş için toplanma yeri olan Konak düğün salonu önünden Uzunmustafa Caddesi üzeri Düzce Meslek Yüksekokulu ve Meteoroloji Müdürlüğü önünden, Lise Kavşağından, Kuyumcuzade Bulvarı, Eski Kan Merkezi Kavşağı ve İstanbul Caddesi güzergahı kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı alanına kadardır.”Cedidiye Mahallesi’nde bulunan Düzce Belediye Başkanlığı Binası ile Cedidiye Camisi arasında bulunan Belediye Meydanı veya Cedidiye Meydanı olarak tabir edilen yer 2 No’lu toplanma yeri olarak belirlendi. Bu noktaya bağlı yürüyüş güzergahı ise, Toplanma yerinin başladığı Düzce Belediyesi Meydanı’ndan İstanbul Caddesi güzergâhı kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar olduğu ifade edilirken 3 No’lu yürüyüş güzergahının İstanbul Caddesi, Gaziantep Caddesi, Spor Sokak güzergâhı kullanılarak toplantı yeri olan Atatürk Anıtı (Anıtpark) alanına kadar olduğu belirtildi.

Miting alanı
Miting yeri olarak, Kültür Mahallesi, Anıtpark önündeki alanın belirlendiğini ifade eden Düzce Valiliği, dağılma güzergahlarını ise toplantı yeri ve yürüyüşünün son bulduğu Atatürk Anıtı önündeki alandan itibaren, Mehmet Akif Caddesi, Spor Sokak, Park Sokak, İstanbul Caddesi istikameti olarak açıklandı. Alternatif miting yerinin ise Kalıcı Konutlar Güzelbahçe ve Esentepe Mahallelerinde 6. Bulvar, 7. Bulvar ve 8. Bulvar arasında kalan Atatürk Anıtı (Anıtpark) önündeki alanın belirlendiği belirtildi.

169 Bilboard, 151 raket
Öte yandan valilik açıklamasında afiş ve pankartlara ilişkin yerler de açıklandı. Düzce Belediyesi tarafından ihale ile özel bir şirkete işletmesi verilen Düzce'deki açık hava reklamlarına afiş asılmasına ilişkin şu bilgiler verildi: “İlimizdeki muhtelif cadde, sokak ve kavşaklarda bulunan; 100 Adet Durak Raketler'e, 51 Adet Raketler’e, 169 Adet Bilboard’a, 16 Adet Euroboard’a, 2 Adet Totem’e, 1 Adet Banklı Raket’e, 8 Adet Megavizyon”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri