YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Ekonomi 6 Temmuz 2021 13:49
Videoyu Aç YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI
A
a

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (DESOB) ziyaret etti. Ziyaret esnasından DESOB Başkanı Mustafa Kayıkcı Birliğin çalışmaları konusunda Vali Atay’a bilgi verdi.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Vali Yardımcısı Yakup Tatoğlu, Düzce Ticaret Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Ticaret Müdürü Çiğdem Acar, İŞKUR Müdürü Ferhat Acar ve beraberindeki heyet, Halk Eğitimi Merkezi (HEM) ve İŞKUR tarafından düzenlenen Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (DESOB) binasında sürdürülen ‘Fadime Bebek Yapma’ kursunu ziyaret etti.
DESOB’da çatısı altında yapılan çalışmalar hakkında DESOP Başkanı Mustafa Kayacı’dan bilgi alan Vali Atay, kursta yapılan ürünleri inceledi ve kursiyerlerle sohbet etti. Gerçekleştirilen ziyaret sonrasında Vali Cevdet Atay ve beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Kayıkcı, “Samimi bir ortamda geçen görüşmede Birliğimizin faaliyetlerden söz ettim” dedi.
Öte yandan DESOB çatısı altında gerçekleştirilen ve Millî Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilen ‘Fadime Bebek Yapma Kursu’ hakkında bilgi alan Vali Cevdet Atay kursiyerle bir süre muhabbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
kklklllkkdsa