YÖNETİM YETKİYİ ALDI

Gündem 13 Temmuz 2018 18:15
Videoyu Aç YÖNETİM YETKİYİ ALDI
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’na yıllardır kazandırılması beklenen yeni hizmet binası için harekete geçen yeni yönetim, Metin Büyük’ün başkanlığı döneminde ödüllü yarışma düzenlenerek çizilen projeyi rafa kaldırdı ve yeniden alternatifli bir mimari çizim yapılmasına karar verdi. Ayrıca Düzce TSO Meclisi yeni hizmet binasının yapımıyla alakalı yönetim kuruluna yetki verdi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Meclis Başkanı Ahmet Dertli yaptı.

Meclisten önemli kararlar
Gündem maddelerinin üyelere aktarıldığı toplantıda, uzun süredir yapımı gündemde olan ancak kaynak olmadığı gerekçesiyle hayata geçirilemeyen yeni hizmet binası da görüşüldü. Düzce TSO eski Başkanı Metin Büyük döneminde ödüllü bir yarışma düzenlenerek projesi belirlenen ve yeri olarak da Hastane Yolu üzerindeki kuruma ait arsaya işaret edilen yeni bina konusunda meclis, önemli kararlar aldı.

Komisyon oluşturuldu
Düzce TSO’nun yeni hizmet binasına yönelik olarak mimari hazırlıklar yapan Mahmuthan Çakır, yeni hizmet binası çizimleri hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Meclis üyelerinin fikirlerinin alınıp yeniden alternatifli bir mimari çizim yapılmasına karar verilen toplantıda ayrıca yönetim kuruluna yeni hizmet binasının yapımıyla alakalı olarak yetki verildi. Düzce TSO Meclisi’nde oluşturulan komisyonun yeni hizmet binasının yapımı noktasında yönetim kuruluna destek vermesi kararlaştırıldı. Oluşturulan yeni hizmet binası inşaatı komisyonunda Meclis Başkan Yardımcıları Nuri Hızel ve Mustafa Gösterişli, Meclis Katip Üye Yavuz Ayyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Sivrikaya ve Metin Coşkun ile Meclis Üyesi Hikmet Mutlu yer aldılar.Yeni hizmet binası çalışmalarının karara bağlanmasının ardından olağan gündem maddelerine geçildi. Haziran ayı mizanları onaylandı. Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Haziran ayı içerisinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu faaliyetlerini meclis üyelerine aktardı.Meclis toplantısı Ahmet Dertli’nin kapanış konuşmasıyla sona erdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri