YOLUN ONARIMI İÇİN TARİH VERDİ: TAKİPÇİSİ OLACAĞIM

Gündem 28 Mart 2021 15:30
Videoyu Aç YOLUN ONARIMI İÇİN TARİH VERDİ: TAKİPÇİSİ OLACAĞIM
A
a

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, geçtiğimiz gün heyelan nedeniyle çöken ve ulaşıma kapatılan Düzce D-655 yolunda incelemelerde bulundu. Vekil Yılmaz, "Kalıcı yol çalışmaları ise 10 gün içerisinde başlayacak ve 3-4 ay içerisinde tamamlanacaktır" diyerek sürecin takipçisi olacağını belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce ile Zonguldak arasında ulaşımı sağlayan ve geçtiğimiz günlerde heyelan sebebi ile göçme yaşanan D-655 karayolunda incelemelerde bulundu.
 
“BİR HAFTA İÇİNDE GEÇİCİ OLARAK AÇILACAK”
Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan ve yetkililerden bilgi alan Milletvekili Yılmaz ’’Yaptığımız incelemeler neticesinde D-655 karayolunda Akçakoca-Düzce istikametinde bir şeridin tamamen göçtüğünü gördük. Bizden hemen önce Düzce Valimiz Sayın Cevdet Atay ve Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin’de olay yerinde incelemelerde bulundular.
 
Yaptığımız telefon görüşmesinde yolun sağ tarafının dolgu yapılarak yaklaşık bir hafta içerisinde geçici olarak açılacağı bilgisini aldık” dedi. Kalıcı yol çalışmalarının ise 10 gün içerisinde başlayacağını duyuran Vekil Yılmaz, çalışmaların 3-4 ay içerisinde tamamlanacağını belirtti.
 
“BİZZAT TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”
Yılmaz ‘’Bu doğal afet neticesinde hiçbir vatandaşımızın canına zarar gelmemesi en büyük tesellimizdir. Yol tadilatının en kısa sürede tamamlanması içinde konunun bizzat takipçisi olacağım" dedi.
 

 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri