YOLDA GÖÇÜK MEYDANA GELDİ

Asayiş 27 Mart 2021 10:18
Videoyu Aç YOLDA GÖÇÜK MEYDANA GELDİ
A
a

D-655 Akçakoca-Düzce D655 karayolu Dadalı - Çiçekpınar Köyü mevkiinde yolda meydana gelen çökme ve çatlaklar nedeniyle yol çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Akçakoca'dan Düzce yönüne ağır tonajlı araçlara, otomobil ve yaya geçişine izin verilmediği öğrenildi. Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yapılan yazılı açıklaya göre acil durumlarda küçük araçlar ve ambulanslar için Dered

Alınan bilgiye göre D-655 Düzce Akçakoca karayolu Tepeköy - Çiçekpınar Mevkii arasında meydana gelen çökme ve çatlaklar nedeniyle yol çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. Akçakoca'dan Düzce yönüne ağır tonajlı araçlara, otomobil ve yaya geçişine izin verilmediği öğrenildi. Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yapılan yazılı açıklaya göre acil durumlarda küçük araçlar ve ambulanslar için Deredibi - Şifalısu yolu kullanilabileceği aktarıldı. Karayolları şubesi tamir ekiplerinin yolda çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.
EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATMIŞTI
Karayolları ekipleri D-655 Akçakoca karayolu Çiçekpınar Köyü mevkiinde yol çalışması başlatmıştı. Çalışmalar nedeniyle, D-655 Karayolunun Düzce istikameti tamamen trafiğe kapatılmıştı. Akçakoca’dan Düzce’ye araç geçişine izin verilmezken, 1 saatlik çalışmaların ardından trafik yeniden açılmıştı.
TEPEKÖY ÇİÇEKPINAR MEVKİİ ARASINDA ÇÖKME YAŞANDI
Akçakoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak yönünden gelen ağırtonajlı araçların trafik ekiplerince Akçakoca sapağında bekletildiği öğrenildi.
AKÇAKOCA KAYMAKAMLIĞI'NDAN DUYURU
Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yapılan duyuruda, "Akçakoca-Düzce D655 karayolu Dadalı - Çiçekpınar Köyü mevkiinde yolda meydana gelen çökme ve çatlaklar dolayısıyla karayolu her iki istikamette güvenlik nedeniyle 26.03.2021 tarihi saat 20:00 itibariyle trafiğe kapatılmış olup acil durumlarda küçük araçlar ve ambulanslar için Deredibi - Şifalısu yolu kullanilabilecektir. Karayolları şubesi tamir ekipleri çalışmalarını sürdürmekte olup yol güvenli şekilde açılana kadar trafik uygulamasının bu şekilde olacağı kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadeleri aktarıldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri