YOLA BAŞKASI DEVAM EDER

Gündem 3 Ekim 2018 13:28
Videoyu Aç YOLA BAŞKASI DEVAM EDER
A
a

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, genel merkezin adaylık konusunda izleyeceği yolla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Vatandaşa dokunabildiysek yola devam diyecektir. Dokunamadıysak yola başkası ile devam edecektir. Ben dokunabildiğimizi düşünüyorum. Hiç ayrım yapmaksızın çağrıldığımız her düğüne, davete gidiyoruz.” dedi.

Öncü Medya Grubu’nun el değiştirmesi nedeniyle ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici de Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ile bir araya gelerek, medya sektörüne gerçekleştirdiği yatırımlardan ötürü tebrik ederek, başarılar diledi.

Basının çok önemli bir görevi var”
Başkan Yemenici, ziyarette ilk olarak, Öncü TV nezdinde basından beklentilerini dile getirerek, “Basının çok önemli bir görevi var. Olan olayları yansıtmak benim tek beklentim var olan bir olayı tüm çıplaklığıyla hiçbir şekilde eğip bükmeden halkın onu kullanımına sunması tek dileğimiz budur.” şeklinde konuştu.

Milletvekillerimiz ve bakanımızdan hiçbir ayrımcılık görmedim”
Düzce ve Akçakoca’nın iç içe geçtiğini ve birbirinden ayrılmasının mümkün olmadığını dile getiren Yemenici, “Hatta imkânsız diyebilirim. Ben görevim süresince hiçbir ayrımcılık hissetmedim. Görev süreme denk gelen milletvekillerimiz ve bakanımızdan hiçbir ayrımcılık görmedim. Hatta pozitif ayrımcılık noktasında Akçakoca’yı her zaman önde tutmuşlardır.” şeklinde konuştu.

Dokunamadıysak yola başkası ile devam edecektir”
2019 yılı mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde tekrar aday adayı olup olmayacağı konusunda ise şunları söyledi: “Vatandaşımız iyi niyetle, gece-gündüz demeden çalıştığımızı söylüyor. Anketlerimizde de böyle görünüyor. Ama her zaman söylediğim gibi bu işler nasiptir. Nasipsiz hiçbir şey olmaz. Vatandaşa dokunabildiysek yola devam diyecektir. Dokunamadıysak yola başkası ile devam edecektir. Ben dokunabildiğimizi düşünüyorum. Hiç ayrım yapmaksızın çağrıldığımız her düğüne, davete gidiyoruz. Halkımız ve özellikle esnafımız ile iç içeyiz, oturup kahvesi içiyoruz. Muhakkak yapamadığımız işler vardır. Daha yapacağımız işler de var. Hayat devam ediyor. İnsanların ihtiyacı da hiç bitmiyor. Yeni döneme de yeni ve birkaç önemli projeler ile gireceğiz. Ne olduğunu göreceğiz.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri