YİNE YOLLARDALAR!

Gündem 13 Temmuz 2017 15:24
Videoyu Aç YİNE YOLLARDALAR!
A
a

İl Sağlık Müdürlüğü ile Düzce Bisiklet Kulübü tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen bisiklet turunun ikinci günü Gölyaka ve Çilimli ilçelerine yapılan ziyaretlerle sürürken, bir grup katılımcı, 15 Temmuz şehitlerini unutturmamak için Almanya’dan Türkiye’ye bisikletleriyle gelen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret edecek olan gruba eşlik edecek.

Düzce İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Düzce Bisiklet Kulübü tarafından 15 Temmuz şehitleri anısına düzenlenen bisiklet turları devam ediyor.
İkinci tur kapsamında çok sayıda gencin bisikletleriyle Anıtpark Meydanı'nda toplandı. Etkinlik öncesi Düzce Bisiklet Kulübü Başkanı Birol Aksu, etkinlik program hakkında konuştu. Aksu, “Bugün Gölyaka ve Çilimli’ye gideceğiz. Şehit evlerini ve mezarlıkları ziyaret edeceğiz. 15 Temmuz şehitlerini unutturmamak için Almanya’dan Türkiye’ye bisikletleriyle gelen arkadaşlarımız var. Bir grup arkadaşımız biz ziyaretlerimize devam ederken Almanya’dan gelen arkadaşlarımızı karşılayacak ve Kaynaşlı’ya kadar onara eşlik edeceğiz” dedi.Aksu, bisiklet turlarının 16 Temmuz’a kadar devam edeceğini belirtti. Bisikletli grup açıklamanın ardından yola çıktı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri