YIĞILCA İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Siyaset 1 Nisan 2021 15:18
Videoyu Aç YIĞILCA İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU
A
a

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi, İl Başkanı Murat Caymaz koordinasyonunda Düzce’de teşkilatlanma çalışmalarını hızla sürdürüyor. DEVA partisi Düzce Teşkilatı son olarak dün Yığılca İlçesi’nin kongresini gerçekleştirdi.

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Bacan liderliğinde kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi’nin kuruluşunun üzerinden bir yıl aşkın süre geçti.
Bu zaman zarfında tüm yurtta teşkilatlanma çalışmalarını hızlandıran partinin Düzce Teşkilatlarının oluşturulması için de çalışmalar sürüyor.
DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz’ın liderliğinde il kongresinin ardından ilçelerdeki teşkilatlanma sürecini tamamlayacak adımlar atılıyor.  
Bu kapsamda partinin Yığılca İlçe Kongresi yapıldı. Pandemi tedbir ve kısıtlamalarına uygun olarak gerçekleştirdikleri kongrede Ercan Keskin DEVA partisi Yığılca İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Caymaz, Ercan Keskin’e yetki belgelerini bizzat teslim ederek görevinde başarılar diledi.
Kongre bitiminde DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı ve Yığılca İlçe Teşkilatı, Yığılca cadde ve sokaklarında salgın sürecinde ekonomik açıdan zor günler geçiren esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri