FLAŞ HABER saat

YERLİ OTOMOBİL HAYAL DEĞİL!

Gündem 13 Temmuz 2017 15:33
Videoyu Aç YERLİ OTOMOBİL HAYAL DEĞİL!
A
a

Ankara Ticaret Odası (ATO), eylül ayında “Yerli Otomobil Zirvesi”ne ev sahipliği yapacak. ATO Başkanı Gürsel Baran, yerli üreticilerin olağanüstü işler yaptığını ifade ederek gerektiği gibi desteklendiği takdirde yerli otomobilin hayal olmadığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yerli otomobil konusunda iş dünyasına yaptığı çağrının ardından atağa geçen Ankara Ticaret Odası (ATO), eylül ayında “Yerli Otomobil Zirvesi”ne ev sahipliği yapacak. ATO'dan yapılan açıklamaya göre, ATO Başkanı Gürsel Baran, OSTİM Organize Sanayi Bölgesi (OSTİM OSB) Başkanı Orhan Aydın'la OSTİM'deki savunma, uzay, havacılık ve makine sanayisine yönelik teknoloji, özgün sistem ve cihazlar üreten işletmeleri ziyaret etti.
Baran, ATO ve OSTİM iş birliğiyle eylül ayında "Yerli Otomobil Zirvesi" gerçekleştireceklerini, zirveye ilgili tüm tarafların davet edileceğini belirterek, "Yerli üreticilerimiz olağanüstü işler yapıyor. Gerektiği gibi desteklenirse yerli otomobil hayal değil, Üreten ve ticaret yapan kesimler olarak safları sıklaştıralım. OSTİM’deki üretim potansiyeli umut veriyor. Biz her zaman OSTİM'in yanındayız." ifadesini kullandı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri