Yerel meclise ilk ziyaret

Gündem 5 Kasım 2018 13:06
Videoyu Aç Yerel meclise ilk ziyaret
A
a

Düzce İl Genel Meclisi, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencilerini ağırladı. Öğrencilere eşlik eden Öğretim Üyesi Dr. Hicran Hamza Çelikyay, bu ziyaretin aynı zamanda bir ödev olduğunu belirterek, “Öğrencilerimiz ilk kez bir yerel meclisi ziyaret etti.” dedi.

İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarının üçüncü birleşimi dün Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz başkanlığında, İl Genel Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

 

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğrencileri, Yerel Yönetimler dersi kapsamında İl Genel Meclis toplantısına katıldı.

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda bir önceki karar özetlerini kapsayan tutanak okunurken, gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı.

 

İl Genel Meclis Toplantısı’na katılan öğrencilere eşlik eden Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Hicran Hamza Çelikyay, toplantı sonrasında yaptığı konuşmasında meclis başkanı ve üyelerine teşekkür ederek, “Bizleri kabul ettikleri için başta Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz’a ve meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Bu, öğrencilerimizin bir yerel meclisi ilk ziyaretleri.” diyerek öğrencilerinin meclis toplantısına katılmalarının bir ödev olduğunu ifade etti.

 

İl Genel Meclis Başkanı Ayfer Yılmaz ise öğrencilerin sordukları soruları cevaplandırarak meclisin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

 

 

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri