YENİ PARKLAR YAPILIYOR

Gündem 4 Haziran 2021 15:37
Videoyu Aç YENİ PARKLAR YAPILIYOR
A
a

Kontrollü normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte vatandaşların nefes alabileceği parkların tamir ve bakımına ağırlık veren Düzce belediyesi ihtiyaç olan bölgelere yeni parkların inşasını da hızlandırdı. Bu çerçevede Aziziye Mahallesi’ne çocukların oyun oynayabileceği diğer vatandaşların ise dinlenebileceği bir pak inşa edilerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yeni normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte şehir merkezindeki mahallelerde parkların bakımına ve onarımına ağırlık vermeye başladı.
Pandemi dolayısıyla evlerinde iyice bunalan ve sıkılan vatandaşların nefes alabilecekleri alanları yenileme çalışmalarını hızlandıran Düzce Belediyesi, çocukların oyun oynayabilecekleri ve yetişkinlerin de dinlenebilecekleri park çalışmalarına ağırlık verdi. Çalışmalar kapsamında çocuk parklarında tamir, bakım ve yenileme yapılırken çocuk oyun parklarının yenilerinin de inşasına başlandı.
Çocuk oyun alanlarının güvenliği ve dayanıklılığı konusunda büyük bir titizlikle çalışan ekipler, mahalle oyun parklarını detaylı olarak incelemeye devam ediyor. Şehrin çeşitli bölgelerinde park alanları oluşturan belediye son olarak Aziziye Mahallesi’ne oyun parkı kurarak mahallelerine hizmetine sundu. Belediyenin ihtiyaç duyulan mahallelerde hız kesmeden yeni park çalışmalarına devam edeceği öğrenildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri