YENİ OLUŞUMUN YOL HARİTASINI BELİRLEDİLER

Gündem 10 Mart 2021 16:18
Videoyu Aç YENİ OLUŞUMUN YOL HARİTASINI BELİRLEDİLER
A
a

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ile Oxijen Medya Grubu İmtiyaz Sahibi İslam Keleş, pandemi döneminde yerel basının ayakta kalması ve güçlenmesi için yapılması gerekenler konusunda fikir alışverişinde bulunmak amacıyla akşam yemeğinde bir araya geldi. Görüşmede, yeni kurulması planlanan basın meslek örgütünün yol haritası da belirlendi.

Düzce basınının iki güçlü temsilcisi Öncü Medya ve Oxijen Medya yöneticileri Düzce basını için bir araya geldi.
Yerel basının salgın sürecinde yaşadığı sıkıntılar, yeni Basın Kanunu ve basın çalışanlarının taleplerinin değerlendirildiği akşam yemeğinde, Ünsal ve Keleş, kurumlar arasındaki ilişkilerin güçlenerek devam etmesinin önemi üzerinde durdu.
Her türlü zorluğa büyük fedakârlıkla göğüs geren basın çalışanlarının, halkın gözü, kulağı ve sesi olduğuna dikkat çeken Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, “Basının daha iyi ve kaliteli hizmet vermesi için öncü bir rol üstleniyoruz. Düzce’deki basın-yayın organlarının daha rahat bir ortamda işlerini yapabilmesini sağlamak adına ilgili her kesimin taşın altına elini koyması gerekiyor. Her şey Düzce ve Düzceliler için...” dedi.
Oxijen Medya Grubu İmtiyaz Sahibi İslam Keleş de yerel basının gelişmesi ve güçlenmesinin birlik ve beraberlikten geçtiğini vurgulayarak, Düzce basınında dayanışmanın gerekliliğine işaret etti.
Öte yandan görüşmede Düzce’de basın meslek örgütlerine yönelik yeni bir oluşum içerisine girilmesi konusunda mutabık kalınırken, Düzcelilik ruhunun ön planda tutulması kararı alındı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri