YENİ BAŞKANLAR BELLİ OLDU

Gündem 20 Aralık 2018 13:37
Videoyu Aç YENİ BAŞKANLAR BELLİ OLDU
A
a

AK Parti'de il genel meclis üyeliği aday adaylığı için boşalan ilçe başkanlıkları koltuğuna atama yapıldı. Buna göre; Cumayeri'de yeni İlçe Başkanı Necdet Keleş, Gümüşova'da Özgür Ören ve Çilimli de ise Orhan Kansız oldu.

K Parti’de 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için başkanlığa ya da meclis üyeliğine talip olan partililer aralık ayı içerisinde istifalarını sunarken, ilçelerde başkanlık kademesinde boşalan koltuklara atama yapıldı.

AK Parti Genel Merkezi Teşkilat Başkanlığı tarafından yapılan istişareler sonucunda 3 ilçe teşkilatında yeni başkanlar belirlendi. İl Genel Meclis üyeliğine talip olan AK Parti Cumayeri, Gümüşova ve Çilimli ilçe başkanlarının yerine görevlendirilen isimlere belgeleri genel merkezde verildi.

Buna göre; Cumayeri'nde AK Parti İlçe Başkanı Necdet Keleş olurken, Gümüşova'da Özgür Ören göreve getirildi. Çilimli için ise Orhan Kansız'da karar kılındı.

Atama belgesi teslim töreninde Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile AK Parti Düzce İl Yönetimi de hazır bulundu.

Öte yandan ilçe başkanı olmayan tek ilçe, Gölyaka için henüz bir açıklama yapılmazken, Eski İlçe Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Meclisi (İGM) üyeliği aday adaylığı için gerçekleştirdiği istifanın ardından yaptığı açıklamada, Hakan Demircan ismini öne çıkartmıştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri