YENİ BAŞKAN VEFA PEHLİVAN

Gündem 8 Mayıs 2018 15:02
Videoyu Aç YENİ BAŞKAN VEFA PEHLİVAN
A
a

AK Parti Milletvekili aday adayı olması nedeniyle MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanlığı görevinden istifa eden İsa Şengüloğlu’ndan boşalan koltuğa Vefa Pehlivan oturdu. Pehlivan, dün düzenlenen devir teslim töreni ile resmen MÜSİAD Düzce Şubesi Başkanı oldu.

MÜSİAD Düzce Şubesi’nin yeni Başkanı Vefa Pehlivan oldu. AK Parti’den milletvekili aday adayı olan mevcut Başkan İsa Şengüloğlu’nun istifası ile boşalan koltuğa atanan Pehlivan,  düzenlenen kahvaltılı organizasyonda hem kamuoyuna tanıtıldı hem de Şengüloğlu’ndan görevi devraldı.

Bayrağı en güzel şekilde, yükselteceğine de hiçbir şüphem yok”
MÜSİAD Düzce Şubesi eski Başkanı İsa Şengüloğlu devir teslim töreninde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti: “Karar gereğince şube başkanlık görevimden 26 Mayıs tarihi itibariyle ayrılmış bulunuyorum. Yönetim kurulu üyelerimiz ve genel merkezimizle yapmış olduğumuz istişareler sonucunda yönetim kurulu üyelerimizden Vefa Pehlivan’ı şube başkanı olarak seçmiş bulunmaktayız. Yönetim kurulu üyeliğimden ayrılmam nedeniyle boşalan yönetim kurulu üyeliğine Ayhan Pak gelmiştir. Kuruluşundan bugüne en eski üyesinden en yeni üyesine kadar MÜSİAD camiasına teşekkür ediyorum. Bayrağı en güzel şekilde, en iyi şekilde arttıracağına da yükselteceğine de hiçbir şüphem yoktur.”

Üyelerimiz ve ülkemize katkı sağlama yolundaki faaliyetlerimiz yürütülmeye devam edecektir.”
Yeni Başkan Vefa Pehlivan ise şu ifadelerde bulundu: “2011 yılının 6. ayından itibaren üyesi olduğum MÜSİAD Düzce Şubesi’nde yönetim kurulu üyelerimiz ve genel merkezimizin teveccühü ile şube başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. MÜSİAD olarak üyelerimize ve ülkemize katkı sağlama yolunda ortaya koyduğumuz faaliyetlerimiz, derneğimizde görev alan başkan, yönetim kurulu üyeleri ve tüm üyelerimizle sorumluluk bilinciyle ortaya koyduğu özverili çalışmalarla yürütülmektedir ve yürütülmeye de devam edecektir.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri