YENİ BAŞHEKİM HAMİD ÖZMEN

Gündem 29 Ocak 2019 12:25
Videoyu Aç YENİ BAŞHEKİM HAMİD ÖZMEN
A
a

Sağlıkta baş gösteren sıkıntıların ardından istifa ile boşalan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atama yapıldı. Yeni başhekim Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hamid Özmen oldu. Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne ise Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nin eski başhekimi Ahmet Zengin atandı.

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hamid Özmen ile aynı hastanede görevli eşi İç Hastalıkları Uzmanı Esma Özmen’in tayinleri çıktığı öğrenildi.

 

Dört buçuk yıldır Akçakoca Devlet Hastanesi'nde görev yapan başarılı ve özverili çalışmaları ile Akçakoca kamuoyunun takdirini ve sevgisini kazanan İç Hastalıkları Uzmanı Esma Özmen, Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne atanırken, eşi Üroloji Hekimi olan ve 3 yıla yakın hastane başhekimliği görevinde bulunan Başhekim Op. Dr. Hamid Özmen Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne atandı. Özmen, 28 Ocak Pazartesi günü itibariyle yeni görevine başladı.

 

Akçakoca Devlet Hastanesi Başhekimliği'ne de Düze Atatürk Devlet Hastanesi'nin eski başhekimi Genel Cerrah Ahmet Zengin’in atandığı bilgisine ulaşıldı. Zengin, hali hazırda Düze Atatürk Devlet Hastanesi'nin Başhekim Vekilliği görevini yürütüyordu.

 

Bilindiği gibi son aylarda sağlıkta artan sıkıntı ve şikayetler üzerine harekete geçen Sağlık Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda ilk olarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Bülent Gülerkaya ve yardımcısı istifa etmiş, çok geçmeden İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. İbrahim Özcan da görevinden ayrılmıştı. 

1000
icon
Ahmet hayri tekin 29 Ocak 2019 19:19

Hamit beye yakışır hayırlı olsun

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri