YEMENİCİ ÖĞRENCİLERLE KİTAP OKUDU

Gündem 16 Ocak 2019 11:49
Videoyu Aç YEMENİCİ ÖĞRENCİLERLE KİTAP OKUDU
A
a

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, kitap okuma etkinliğini gerçekleştiren öğrencileri ve okul idarecilerini ağırladı.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Atatürk Ortaokulu idarecileri ve öğrencileri ile bir araya geldi. Atatürk ortaokulu öğrencileriyle birlikte kitap okuyan Başkan Yemenici çocuklarla sohbet ederek şunları söyledi; “Kitaplar aydınlığın ve uygarlığın ışıldayan yüzüdür. Okumak insanın özgüvenini artırır, bilgilendikçe, okudukça insanın özgüveni daha çok artar. Kitap okumanın özellikle çocuklarımızın kişisel gelişimine önemli katkıları vardır. Kitap okumak fikir yapısını, hayal dünyasını geliştirir, sözcük dağarcığını artırarak birikim kazandırır. Onlarla birlikte kitap okumalıyız ve bu sayede çocuklarımızı kitap okumaya teşvik etmeliyiz.”  
Okul Müdürü Aykan Gülbahar’ın eşlik ettiği öğrencilere sıcak ortamda aperatif sunumu da yapılırken, etkinlikten memnun kalan öğrenciler, kendilerine bu imkanı sağlayan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye ve personele teşekkür ettiler. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri