YAVUZ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Gündem 3 Ekim 2018 10:29
Videoyu Aç YAVUZ’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
A
a

Düzce Belediye Başkanlığı’na göz kırpan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Genel merkezde, bizim iyi veya kötü bir karnemiz var. Genel merkezin takdir gördüğü şekilde burada, başka yerde veya hiçbir yerde oluruz. Neticede biz görev adamıyız.” dedi.

Hicri takvime göre içerisinde bulunduğumuz Muharrem Ayı dolayısıyla Çilimli Belediyesi aşure dağıttı. Çilimli halkı ile bir araya gelen Belediye Başkanı Muhsin Yavuz bu gibi günlerin önemli olduğuna değinmesinin yanında yerel seçimlere giden süreçte adının Düzce Belediye Başkanlığı için geçiyor olmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Birlik ve Beraberliği Daha Çok Hissediyoruz”
İlk olarak Aşure Günü’nün önemine vurgu yapan Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, “Bereket ve bolluğun simgesi mübarek Muharrem Ayı’ndayız. Biz bu gibi günlerde birlik ve beraberliği daha çok hissediyoruz. Böyle günleri hatırlamak ve daha güzel yaşamak gerekiyor. Dinimizin emri böyle özel günler hatırlayıp yaşamak lazım. Tüm İslam âlemine hayırlı olmasını diliyoruz. Allah devamını nasip eylesin inşallah.” dedi.

Belediye başkanlığı nasip işidir”
İki dönemdir yürüttüğü belediye başkanlığı sürecini de değerlendiren Yavuz, “Biz millet gibi bakmayı, millet gibi yaşamayı seven, milletin derdiyle dertlenen bir belediye başkanlığı anlayışıyla görev yapmaya, hiçbir zaman art niyetli bir şey yapmamaya çalıştık. Çünkü bizim terbiyemizde bu var. Bu çizginin dışına çıkmamaya çalıştık. Belediye başkanlığı nasip işidir. İki dönemdir Çilimli Belediye Başkanlığı yapıyoruz. Elimizdeki bütçe ve imkânlar doğrultusunda ilçemizi en iyi seviyeye getirmeye çalıştık. Allah nasip ederse, bundan sonra da ilçemiz için ne gerekiyorsa onu yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Görev istenmez, verilir”
Adının Düzce Belediye Başkanlığı için geçmesi konusunda ise Yavuz şu şekilde konuştu:“İki dönemdir belediye başkanlığı yapıyoruz. Partimizin uygun gördüğü her yerde de görev yaparız. Genel merkezde, bizim iyi veya kötü bir karnemiz var. Genel merkezin takdir gördüğü şekilde burada, başka yerde veya hiçbir yerde oluruz. Neticede biz görev adamıyız. Bizim anlayışımıza göre görev istenmez, verilir.”Başkan Yavuz açıklamalarını, kendisini bu görevlere yakıştıranlara teşekkür ederek tamamladı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri