YANMAZ: DEPREMZEDELERİ EN İYİ ANLAYAN BİZLERİZ

Gündem 1 Şubat 2020 16:56
Videoyu Aç YANMAZ: DEPREMZEDELERİ EN İYİ ANLAYAN BİZLERİZ
A
a

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi tarafından Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremler için toplanan yardım malzemeleri, kamyona yüklenerek Elazığ ve Malatya deprem bölgesine gönderildi. Yardımların toplandığı kamyon, belediye önünden hareket etmesinin öncesinde Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz son çalışmaları yerinde inceledi.

Türkiye’nin dört bir yanından olduğu gibi Düzce’den de depremzede illere yardım eli uzanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi tarafından toplanan bir tır dolusu yardımlar Elazığ ve Malatya’ya gönderildi.
Akçakoca halkının verdiği ihtiyaç maddelerinin yükleneceği tırın hareketinden açıklamalarda bulunan Akçakoca Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Muammer Büyük, toplanan yardımların deprem bölgesine ücretsiz taşınmasına imkan vermekten ötürü mutlu olduklarını ifade etti.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise yaptığı konuşmada, “Elazığ ve Malatyalı depremzede kardeşlerimizin yaşadığı felektin bir benzeri geçmiş yıllarda bizler de yaşadık. Yakın tarihte Düzce ve Akçakoca olarak sel afetinde kayıplar verdik. Bu nedenle depremzede kardeşlerimizi en iyi anlayanların bizler olduğunu düşünüyorum “ dedi.
Başkan Yanmaz, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha başsağlığı diledi. Konuşmaların ardından yardım kamyonu Elazığ’a yola çıktı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri