VATAN PARTİSİ’NDEN ÖNCÜ TV’YE ZİYARET

Gündem 4 Haziran 2018 15:39
Videoyu Aç VATAN PARTİSİ’NDEN ÖNCÜ TV’YE ZİYARET
A
a

Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez ve milletvekili adayları Öncü TV’yi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vatan Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Hümeyra Yılmaz, Düzce’nin sorunlarını Düzceli ile birlikte çözeceklerini belirterek, “Buradaki en büyük eksik vatandaşla iletişim. Bu konuyu Vatan Partisi çözecek. Düzceli, Düzceli olmayı unuttu. Düzceli birbiri ile el ele tutuşmayı unuttu. Düzceli birbirini sevmeyi unuttu.” dedi.

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez ve Vatan Partisi Düzce 1.Sıra Milletvekili Adayı Hümeyra Yılmaz, Öncü TV’nin Cedidiye Mahallesi’nde bulunan yayın binasını ziyaret etti.Partililer burada Öncü TV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mukadder Deveci ile bir araya gelerek kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Öncü TV yıllardır Düzce’nin susmayan sesi”
Milletvekili Adayı Hümeyra Yılmaz, ziyarette yaptığı açıklamada ilk olarak Öncü TV’ye yönelik şunları kaydetti: “Öncü Televizyon Düzce’nin yıllardan bu yana susmayan, özgür kanallarından biri. Yıllardır Düzce halkına hizmet ediyor. Benim için de çok önemli Vatan Partisi için de çok önemli. Bu yüzden tabii ki öncelikli olarak gelmemiz gereken yerdi.”

Vatandaşta büyük bir bezginlik var”Seçim gezileri sırasında vatandaşlardan gelen sıkıntı ve taleplere de değinen Yılmaz, “Talepler ve sıkıntılar oldukça yoğun. Artık bezmiş bir
halk var. Artık daha özgür, daha çağdaş, daha uygar bir seviyede yaşamak ve bu yolda da adım atma peşindeler. Ama gerçekten büyük bir bezginlik var. Vatan Partisi şu an çok önde. Çünkü biz bu yolda Kuvayi Milliye sınırlarında, Türkiye sınırları korumak ve kollamak için hareket etmek zorundayız.

En büyük eksik vatandaşla iletişim, bu konuyu Vatan Partisi çözecek”
Bu sorunlar halkla birlikte çözeceğimiz problemler. Bizim seçim bildirgemizde yapacağımız her şey belli. Üreten bir Türkiye yaratacağız. Halkımızla beraber çalışacağız. Pek çok projeyi Düzcelilerle beraber yürüteceğiz. Buradaki en büyük eksik vatandaşla iletişim. Bu konuyu Vatan Partisi çözecek. Düzceli, Düzceli olmayı unuttu. Düzceli birbiri ile el ele tutuşmayı unuttu. Düzceli birbirini sevmeyi unuttu. Düzceli, sokağa özgürce ve güvenle çıkmayı unuttu. Biz bütün sorunları birlik içinde çözebiliriz. Bunun dışında bir yol yok. Bu yolda biz Vatan Partisi olarak elimizi taşın altına koyduk.”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri