FLAŞ HABER saat

VASİP ŞAHİN DÜZCE VALİLİĞİ’NDE

Gündem 5 Temmuz 2017 16:08
Videoyu Aç VASİP ŞAHİN DÜZCE VALİLİĞİ’NDE
A
a

Düzce Eski Valisi ve şimdiki İstanbul Valisi Vasip Şahin’den Düzce Valisi Zülkif Dağlı’ya ziyaret… Sivil plakalı bir araçla Düzce’ye gelen ve Vali Dağlı ile görüşen Şahin’in ziyareti basına kapalı gerçekleşti.

Geçmişte önce vali yardımcısı ardından ise vali olarak görev yaptığı Düzce’ye bu kez İstanbul Valisi olarak gelen Vasip Şahin, Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret etti.
2010-2012 yılları arasında Düzce’de vali olarak görev yapan Şahin’in Düzce’ye gelişi ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Şahin’in Düzce’ye resmi plakalı makam aracı yerine sivil plakalı bir araç ile geldiği görüldü.Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Şahin’i valilik makam girişinde kapıda karşıladı. Kapıda tokalaşan ikili görüşme yapmak üzere hızlı bir şekilde valiliğe giriş yaptı.Öte yandan 2010 yılının Mayıs ayında bir dönem vali yardımcılığı görevinde bulunduğu Düzce'ye vali olarak atanan Vali Vasip Şahin, 3 Ağustos 2012 tarihinde ise Malatya Valisi olmuştu. Şahin, 2014 yılında yayımlanan kararname ile ise İstanbul Valisi olarak atanmıştı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri