VALİLİK ÖNÜNDEN UĞURLANACAK

Gündem 17 Haziran 2020 16:14
Videoyu Aç  VALİLİK ÖNÜNDEN UĞURLANACAK
A
a

Samsun'a atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı, 19 Haziran Cuma günü Düzce'den uğurlanacak. Sabah saat 10:00 sıralarında valiliğe gelecek olan Dağlı, vedalaşma merasiminin ardından saat 11:00'da yeni görev yerine gitmek üzere yola çıkacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi ile yaklaşık 4 yıl görev yaptığı Düzce'den Samsun'a atanan Vali Dr. Zülkif Dağlı'nın 19 Haziran Cuma günü Düzce'den ayrılacağı öğrenildi.Yeni görev yerine gitmeden önce veda ziyaretlerine devam eden Vali Dağlı'nın diğer valilerin aksine vali konutundan değil, valilik binası önünden uğurlanacağı bilgisi edinildi.Cuma sabahı saat 10:00 sıralarında Düzce Valiliği'ne gelecek olan Dağlı'yı burada, il ve ilçelerden çok sayıda kamu amiri, idareci ve siyasetçi uğurlayacak.Düzce'de turizm ve sanayi başta olmak üzere her alanda başarılı çalışmalara imza atan Vali Dağlı'yı son görev gününde Düzceliler'in de yalnız bırakmaması bekleniyor.

Düzce’yi özleyeceğim“

2009-2016 yılları arasında İzmir Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunan Vali Dağlı, 7 Eylül 2016 tarihinde Bakanlar Kurulu kararı ile Düzce'ya atanmıştı. Düzce'nin her alanda hak ettiği noktaya ulaşması için çaba gösteren Dağlı, veda ziyareti sırasında Öncü mikrofonuna yaptığı değerlendirmede, “4 yıl boyunca burada severek ve isteyerek çalıştık. Buradan ayrıldıktan sonra Düzce’yi özleyeceğim. Çünkü Düzce’ye gelen kamu görevlileri Düzce’yi seviyor ve ayrılırken gerçekten Düzce’yi özlüyor. Buradan ayrılan kamu görevlileri yeni yerlerinde Düzce ile irtibatı sürdürüyor. Bu Düzce’ye has ve güzel bir şey. Vefa dediğimiz Düzce’de fazlasıyla var." demişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
tso11