VALİ YAKIN TAKİPTE…

Gündem 7 Ağustos 2017 14:20
Videoyu Aç VALİ YAKIN TAKİPTE…
A
a

İl Genel Meclisi Toplantısı’na katılarak, çalışmalar hakkında bilgi alan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, ardından meclis üyeleri ile birlikte asfaltlama çalışmaları devam eden Bataklı Çiftlik Köyü’nde incelemelerde bulundu. Dağlı, yıl sonuna kadar yapılması planlanan 110 kilometre sıcak asfaltın yüze 40’ının tamamlandığını belirtti.

İl Özel İdare’nin yaptığı çalışmaları incelemek ve bilgi almak amacıyla Düzce Valisi Zülkif Dağlı dün İl Genel Meclisi’ne bir çıkarma yaptı. Dağlı, İl Özel İdare Genel Sekreteri İsmail Sündük, İl Genel Meclis Başkanı Dursun Çakır ve meclis üyeleri tarafından karşılandı. Meclis üyelerinin toplantıya tam kadro katıldığı görüldü.

Göreve geldiği günden itibaren, “Asfaltlanmayan köy yolu kalmayacak” diyerek köylerde yol sorunun kalmayacağını dile getiren Vali Dağlı, meclis toplantısının ardından Bataklıçiftlik Köyü’ne giderek, yapılan yol çalışmalarını inceledi.

Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek işçilerden bilgi almasının ardından açıklamada bulunan Dağlı, bu yılsonuna kadar 110 kilometre dökmeyi hedefledikleri sıcak asfaltın yüzde 40’ının bugün bittiğini söyledi.Dağlı, “Çalışmaları yerinde inceliyoruz şu anda İl Genel Meclis Başkanımız ve meclis üyelerimiz ile birlikte. Bu yıl yapmayı planladığımız 110 kilometrelik asfaltın yüzde 40’ını bugün itibariyle tamamladık. Esasına göre 2 firmamız tarafından çalışmalar gerçekleştiriliyor. Geceleri de çalışma yapılıyor. Plentimiz 24 saat çalışıyor. Hedefimiz eylül ayı ortasına ya da sonuna doğru 110 kilometre sıcak asfaltın tamamını bitirmek üzere olacak.” diye konuştu.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri