VALİ VE BAŞKANLARDAN TANITIMA DESTEK

Gündem 28 Ocak 2018 15:23
Videoyu Aç VALİ VE BAŞKANLARDAN  TANITIMA DESTEK
A
a

Bu yıl 22.'si düzenlenen ve Düzce'nin il olarak 19. kez katıldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)'nın son iki günü ilk iki güne göre daha hareketli geçti. Haftasonu dolayısıyla ziyaretçi akınına uğrayan fuarın 3. gününe Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile tüm belediye başkanları da katılım sağladı.

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve illerin tanıtımda yarıştığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) geride kaldı. 25 Ocak Perşembe günü başlayan ve dün sona eren fuarda haftasonu katılım gözler görülür şekilde arttı. Turizmde hak ettiği noktaya geç de olsa ulaşmak isteyen Düzce'nin bu yıl da büyük umutlarla katılım sağladığı EMITT'te şehrin doğal, tarihi, turistik ve kültürel zenginlikleri stantları gezen misafirlere anlatıldı.

Düzce'nin güzellikleri anlatılıyor
Dört mevsimin doyasıya yaşandığı, denizi ve yeşili içerisinde barındıran, şelaleleri, gölleri, yaylaları ile parmakla gösterilecek değerlere sahip olan, bir çok milletin yıllardır barış içinde yaşaması ile kültür mozaiğinin en güzel örneğini sergileyen Düzce'ye hem gelen turist sayısını arttırmak hem de yatırımcı çekmek için gösterilen çabaya ilin idarecileri ve yerel yöneticileri de destek verdi.

Kafkas oyunlar renk kattı
Bu kapsamda fuarın 3. gününe Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve tüm belediye başkanları fuara katılarak, tanıtıma katkı sağladı. Kafkas oyunlarının renk kattığı Düzce stantları uzun süre boş kalmadı. Ziyaretçilere hem Düzce'yi daha yakından tanımalarına imkan sağlayan broşürler dağıtıldı hem de yöresel lezzetler ikram edildi. Konuklarla zaman zaman birebir ilgilenen vali ve başkanlar, Düzce önemli bir turizm durağı olduğunu anlattı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri