VALİ HEDEFİ KOYDU 'DEPAR ATACAĞIZ'

Gündem 13 Şubat 2019 11:42
Videoyu Aç VALİ HEDEFİ KOYDU 'DEPAR ATACAĞIZ'
A
a

81 ilde aynı anda gerçekleştirilen “İl Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu” toplantısı ilgili kurum ve kuruluşların temsilcilerinin de katılımı ile Valilik Makam Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıda konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, “Hızımızı arttırıp biraz daha depar atacağız. Çalışmalarımız gayet iyi” dedi.

81 İlde eş zamanlı toplanıldı
Bağımlılıkla mücadele çalışmalarının etkin bir şekilde yürütülmesi, bu mücadelenin paydaşları arasında sağlıklı bir işbirliği sağlanması amacıyla oluşturulan “İl Bağımlılık Yapıcı Maddelerle Mücadele Koordinasyon Kurulu” toplantısı Türkiye’nin 81 ilinde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra Düzce Üniversitesi yetkilileri, kaymakamlar ve bağımlılıkla mücadele eden sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantıda Düzce’de gerçekleştirilen çalışmalar ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin 2019-2020 hedefleri ve gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler değerlendirildi.
“Hızımızı arttıracağız, biraz daha depar atacağız”
Düzce’de bağımlıkla mücadelede neler yapıldığını özetleyip, ilerleyen dönemlerde yapılacaklar hakkında açıklamalar yapan Vali Dağlı, şunları kaydetti: “Yaklaşık 2 yılın üzerinde bağımlıkla mücadele toplantılarımızı her ay düzenli şekilde yapıyoruz ve takip ediyoruz. Bundan sonraki ayda neler yapılacağını, önümüzü görmek için planlıyoruz bildiğiniz gibi. Bu toplantımız biraz daha farklı. Bu toplantı tüm yurtta eş zamanlı olarak yapılıyor. Türkiye’nin 81 ilinde ve ilçelerimizin tamamında 09.30 itibariyle aynı toplantı yürüyor. Bakanlığımızın böyle bir talimatı var. Toplantımız hayırlara vesile olsun inşallah güzel kararlar alacağız. Bir ay zarfında neler yaptığımızı ve 2018 yılı içerisinde neler yaptığımızın değerlendirmesini yapacağız. Hızımızı arttıracağız, biraz daha depar atacağız. Çalışmalarımız gayet iyi.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri