VALİ DESTEK İÇİN 99 MEKTUP YAZDI

Gündem 19 Aralık 2019 12:43
Videoyu Aç VALİ DESTEK İÇİN 99 MEKTUP YAZDI
A
a

2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Düzce’deki okullarda “Tasarım ve Beceri Atölyeleri” kurma çalışmaları devam ederken, projenin hızlı ilerlemesi için Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, vergi rekortmenlerinden destek istedi. Bu kapsamda Vali Dağlı, Düzce’de 2018 vergi rekortmenleri listesine giren ilk 99 şahıs ve firmaya mektup gönderirken, Akfa Kilittaş firması ‘Desteğe hazırız’ dedi.

Milli Eğitim Bakanlığının 2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde tüm okullarda kurulması hedeflenen Tasarım ve Beceri Atölyeleri için Düzce’de İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Öğrencilerin gelişimine önemli katkılar sağlaması hedeflenen atölyelerin kısa sürede il ve ilçelerdeki okullara yayılması için iş dünyasından destek isteyen Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, 2018 vergi rekortmenleri listesindeki ilk 99 şahıs ve firmaya mektup gönderdi.
Mektuba ilk geri dönüş Düzce’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akfa Kilittaş Limited Şirketi’nden geldi. Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın katılımıyla firma ile yapılan ön görüşmede Merkez 23 Nisan İlkokulu bünyesinde 60 metrekarelik bir alana Yaşam Becerileri Atölyesi (TBA) kurulmasında mutabakat sağlandı. Akfa Kilittaş firması atölyenin 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2. dönemi başı itibariyle tamamlanıp okula teslim edilmesi taahhüt edrken, yapılacak projenin protokolle kesinlik kazanacağı bildirildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri