VALİ DAĞLI GÜMÜŞOVA OSB’Yİ MERCEK ALTINA ALDI

Gündem 28 Haziran 2019 11:51
Videoyu Aç VALİ DAĞLI GÜMÜŞOVA OSB’Yİ MERCEK ALTINA ALDI
A
a

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, yaptığı ihracatla ülkemiz ve ilimiz ekonomisine önemli katkılarda bulunan ve ilimiz için önemli ölçüde istihdam sağlayan Organize Sanayi Bölgelerine (OSB) ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret eden Vali Dağlı, fabrikaları ziyaret ederek, üretim ve mevcut durum hakkında bilgiler aldı.

Bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’ne giden Düzce Valisi Dr.Zülkif Dağlı, burada İlçe Kaymakamı İsmail Sündük, İŞKUR İl Müdürü Ferat Acar, SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu, Düzce 1. OSB Müdürü Aylin Özdemir, Gümüşova OSB Müdürü Ahmet Balcı ve ilçe kurum amirleri tarafından karşılandı.
Vali Dağlı, ilk olarak Dendro Parke Sanayi A.Ş. ve TGM Vinç Fabrikası’nı ziyaret ederek, üretim hatlarında incelemelerde bulundu. Burada fabrika yöneticilerinden üretilen ürünler ve ürünlerin pazardaki durumu hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra Orka Ahşap Ürünleri Fabrikası’nı ve Ukinox Ankastre Sistemleri Fabrikası’nı ziyaret eden  Vali Dağlı, fabrika içerisindeki üretim bantlarını gezerek, yapılan çalışmaları tek tek inceledi.
Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarına ziyaretini sürdüren Vali Dağlı, son olarak Yimtaş Metal Sanayi Fabrikası ve Stillay Mobilya Dekorasyon Fabrikasını gezerek firma  yetkililerinden çalışan işçi sayısı, ürünlerin üretim aşamaları ve gelecek planlamaları hakkında bilgiler aldı.
Yapılan ziyaretlerde Vali Dağlı, Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi altyapı yatırımları, yeni yapılanma ile ilgili süreç hakkında bilgi paylaşımında bulunarak yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Görüşmelerde ayrıca hazır bulunan il müdürleri tarafından, kurumları bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri