VALİ ATAY’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ

Gündem 23 Haziran 2020 16:39
Videoyu Aç   VALİ ATAY’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ
A
a

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, valiler kararnamesi ile Düzce’ye atanan ve 18 Haziran’da göreve başlayan Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti.  

Düzce’de göreve başlayan Vali Cevdet Atay’a “Hayırlı Olsun” ziyaretleri devam ediyor. AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ile birlikte Atay’ı makamında ziyaret ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.
AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ziyarette, Vali Atay’ın Düzce’de başarılı hizmetlerin altına imzasını atacaklarını belirterek, “Yeni Valimizin Düzce için hayırlı olacağı inancındayım. Düzce için hepimizin beklentileri büyük. Bu beklentileri karşılamak için Sayın Valimiz ile birlikte görev yapacağız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi
AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ise, “Düzce Valimize güveniyoruz. Düzce için hep birlikte mücadele edeceğiz.” diye konuştu.
Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ise, Düzce il genelinin sorunları hakkında Düzce Valisi Atay’a bilgi verdi.
Vali Atay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır’a, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’a teşekkür etti.
Rektör Çakar’dan ziyaret
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, cumhurbaşkanlığı kararı ile Düzce Valisi olarak atanan Cevdet Atay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a; Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin, Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü ve Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay eşlik etti.
Ziyarette; Düzce Valisi Cevdet Atay ile şehir ve üniversite hakkında görüş alışverişinde bulunan Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaret, iyi niyet ve başarı temennilerinin ardından sona erdi.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri
tso11