VAKIF KATILIM DÜZCE ŞUBESİ AÇILDI

Gündem 21 Kasım 2018 15:58
Videoyu Aç VAKIF KATILIM DÜZCE ŞUBESİ AÇILDI
A
a

Büyüme stratejisi kapsamında şubeleşme yatırımlarına hızla devam eden Vakıf Katılım, Düzce şube açılışını Genel Müdür İkram Göktaş’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Yoğun katılımla açılış törenini gerçekleştiren Vakıf Katılım, Düzce’de bireysel müşterilerin ve KOBİ’lerin finansal ihtiyaçlarını karşılayacak özel çözümler sunacak.

Vakıf Katılım Düzce Şubesi'nin açılışı gerçekleştirildi. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Ticaret Borsası Başkanı Nurettin Karslıoğlu, Vakıf Katılım Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Erdoğmuş, Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Türkseven Ailesi'nin büyüğü Hacı Hidayet Türkseven ile çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen açılış törenine müşteriler de yoğun ilgi gösterdi.

Karadeniz Bölgesi’ndeki altıncı şube: Düzce
Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, Vakıf Katılım’ın şubeleşme çalışmalarına hızla devam ettiğini ve şu anda 89 şubeye ulaşarak ülke coğrafyasının büyük bir kısmına erişir hale geldiklerini belirtti. Bu kapsamda Karadeniz Bölgesi’ndeki altıncı şubelerini Düzce’de açmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Göktaş, 4 ay önce Düzce Şubesi'ni açtıklarını, 21 Kasım Salı günü (dün) ise kurdele kesimi yaptıklarını söyledi.

"İslami prensiplerle bankacılık yapıyoruz"
Güzel bir açılaşa katılım sağladıklarını ifade eden Göktaş, "Sermaye yapısı itibarıyla yüzde 100'ü Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait faizsiz bir banka, yani İslami prensiplerle bankacılık yapıyoruz. Düzce tercihinin en önemli sebeplerinden biri de aslında bu, biz Düzce'deki muhafazakar potansiyelin, katılım bankacılığını desteklediğini geçmiş deneyimlerimizden biliyoruz. O yüzden Düzce'de şube açma kararı aldık, resmi olarak açmış bulunuyoruz." diye konuştu.

"2019'da hedef 120 şube"
Gelecek için önemli çalışmalar yaptıklarını aktaran Göktaş, şunları kaydetti: "Buradan topladığımız kaynakları yine Düzce'de sanayici, iş adamları ve esnafa dağıtarak ilin ekonomisine faizsiz perspektiften destek olmak istiyoruz. Her yıl ortalama 30 şube açıyoruz. Açılalı henüz 3 yıl olmadı ama 90 şubeye ulaştık. Şu an 89 şube açık, 2 şubemiz daha açılacak bu yıl içerisinde, 91 şubeyle bu yılı kapatıyor olacağız. Yıllık 30 şube ortalamasını göz önünde bulundurursak 2019 yılında da 115-120 şube gibi bir sayıya ulaşmış olacağız. Şu an 42 ile hizmet veriyoruz, bu illerin de sayısını her geçen yıl açtığımız şubelerle artırarak devam edeceğiz."Öte yandan ülke geneline yaygınlaşarak müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunmayı hedefleyen Vakıf Katılım, Düzce’de de müşterilerine uzman kadrosuyla katılım bankacılığı hizmeti verecek. Bireysel müşterilerin yanı sıra, KOBİ’lere de finans desteği sunacak olan Vakıf Katılım, Düzce başta olmak üzere çevre illerin ve bölgenin gelişmesi için gerekli büyük projeleri de destekleyecek.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 14:18
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri