UNUTULMADILAR...

Gündem 22 Mart 2019 11:14
Videoyu Aç UNUTULMADILAR...
A
a

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay 21 Mart Down Sendromlular Günü’nde çocuklar ve aileleri ile kahvaltı etkinliğinde buluştu.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü 21 Mart Down Sendromlular Günü dolayısıyla Kusursuz Kafe’de bir etkinlik düzenledi. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ın eşi Nursel Ay, Belediye Meclis Üyesi ve Sosyal Yardım İşleri Koordinatörü Gönül Asuk ile Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç, kahvaltı buluşmasında Düzce Özel Eğitim Okullarında öğrenim gören down sendromlu çocuklar ve aileleri ile bir araya geldi.

Çocukların yüzlerinde gülümseme sebebi olan program hakkında açıklamada bulunan Nursel Ay “+1 kromozom hiçbir fark teşkil etmez biliyorsunuz, onlar bizim çocuklarımız. Doğru eğitim sayesinde onlar da sosyal yaşama katılabilir. Burada da görüyorsunuz hepsi okullarına devam ediyor, başarılılar. Tabii bu konuda tebriklerin en büyüğü annelerine. Bu meşakkatli yolda onların emeği karşılanamaz. Bugün burada bizimle birlikte oldukları için de hem çocuklarımıza hem annelerine teşekkür ediyorum” dedi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri