ÜNİVERSİTE HASTANESİ VAKIF DESTEĞİ İLE YENİLENDİ

Gündem 28 Mayıs 2022 17:59
Videoyu Aç ÜNİVERSİTE HASTANESİ  VAKIF DESTEĞİ İLE YENİLENDİ
A
a

Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin ameliyathaneleri ve pandemi servis odaları, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın desteği ile boyanarak yepyeni görünüme kavuşturuldu.

Düzce ve bölgesinde başarılı uygulamaları ile şifa merkezine dönüşen Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin vakıf desteği ile yenilendi.
Uzun yıllardır Düzce ve bölgesine hizmet veren ve pandemi sürecinde uzman personeli ile tüm imkânlarını seferber ederek Düzce sağlığına önemli katkılar sunan hastanenin, daha temiz ve konforlu hale getirilmesi için başkanlığını Ahmet Mutlu’nun yaptığı Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı harekete geçti. Bu kapsamda üniversite hastanesinde yürütülen çalışmalara destek kararı alan vakıf yönetimi, ameliyathane ve servis odalarının boyatılması sağlandı.
“Tüm gücümüzle Düzce’nin kalkınması için çalışıyoruz”
Vakıf Başkanı Ahmet Mutlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehrimizin önemli sağlık kurumlarından üniversite hastanemizin eksiklerinin giderilmesi için rektörlüğün ve başhekimliğin yürüttüğü özverili çalışmalara vakıf olarak bizler de katkı sağlamak istedik. Yönetimimizin aldığı kararla hastanemizin ameliyathane ve odalarını boyattık. Diğer ihtiyaçların giderilmesi için de hayırseverlerimizin desteği ile elimizden geleni yapacağız. Tüm gücümüzle, Düzce’nin kalkınması için çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz.” dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri