ÜLGEN YABANCI YATIRIMCI PEŞİNDE

Gündem 21 Haziran 2019 14:25
Videoyu Aç ÜLGEN YABANCI YATIRIMCI PEŞİNDE
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Düzce’ye yabancı yatırımcı çekebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Ülgen son olarak Çin’de metal mutfak eşya sektöründe yer alan bir firmanın yetkililerini ağırladı.

Çin’de metal mutfak eşya sektörü üzerine faaliyet gösteren bir firmanın yetkilileri olan Jian ve Shi Jing Zhong, Düzce’deki yatırım olanaklarını yerinde görmek için Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen ile bir araya geldi.
Ülgen, Düzce’nin yatırım fırsatlarını değerlendirmek, Türkiye ve Çin arasındaki ticari ve kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla ilimize gelen Çinli metal mutfak eşya sektörü firması TTX Group yetkililerini konuk etti.
Ziyarette, Düzce’deki Organize Sanayi Bölgeleri ve burada yapılacak yatırımlar hakkında firma yetkililerine bilgiler veren Ülgen, Düzce’nin artan ihracat rakamları ve yabancı sermayenin yatırımlarından bahsederken, kamusal destekler ve teşvik imkanları ile oda kanalıyla sağlanabilecek diğer olanakları Shi Jing Zhong’a ve Jian’a aktardı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri