TURKUAZ MASA HİZMETE AÇILDI…

İlçe Haber 30 Temmuz 2021 12:28
Videoyu Aç TURKUAZ MASA HİZMETE AÇILDI…
A
a

Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın talimatıyla Beyköy Belediyesi’nde ‘Turkuaz Masa Birimi’ kuruldu. Talep ve isteklerini anında değerlendirmek için oluşturulan yeni birime vatandaşlar gerek belediye binasından gerekse de 552 55 55 numaralı telefondan ulaşabilecek.

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın talimatı ile belde sakinlerinin talep ve isteklerini hızla çözüme kavuşturulması için oluşturulan Turkuaz Masa birimi, hizmete girdi. Vatandaşların talep ve isteklerine göre çözüm odaklı çalışması beklenen Turkuaz Masa biriminin 7 gün 24 saat vatandaşların hizmetinde olacağı bildirildi.
Beyköy halkına daha hızlı ve kaliteli hizmet vermesi hedeflenen Turkuaz Masa’da alınan tüm şikâyetler, ilgili birimlere hızlı bir şekilde iletilecek. Talep ve isteklerini anında değerlendirmek için oluşturulan yeni birime vatandaşlar gerek belediye binasından gerekse de  552 55 55 numaralı telefondan ulaşabilecek.  Vatandaşların sorunlarının çözümü noktasında kolayca ulaşabildiği Turkuaz Masa Biriminin Belediye ve vatandaşlar arasında köprü olacağı kaydedildi.
“HIZLI VE KALİTELİ HİZMET VERECEK…”
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Belediyemiz Turkuaz Masa hizmeti ile birlikte yeni yerinde hizmete başlayan Vezne, Emlak Servisi ve Zabıta birimi vatandaşlarımızın kolayca erişimine sağlanarak daha hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmetine başlamıştır” diye konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri