TÜRKSEVEN VE TANDOĞAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Gündem 25 Haziran 2022 17:56
Videoyu Aç TÜRKSEVEN VE TANDOĞAN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ
A
a

Düzce’nin tanınmış sülalelerinden Türkseven ile Tandoğan ailelerinin mutlu günü. Eğitim başta olmak üzere Düzce’de birçok hayır işinin altına imzasını atan Hacı Hidayet Türkseven ile merhum Hüseyin Tandoğan’ın torunları Sevr Yafes Tandoğan erkekliğe ilk adımını attı. Düzenlenen sünnet töreninde Düzce’nin siyaset ve iş dünyası bir araya geldi.  

Düzce’nin hayırsever büyüğü Hacı Hidayet Türkseven ile merhum Hüseyin Tandoğan’ın torunları; Merve ve Hayrettin Tandoğan’ın evlatları; Tarık, Selçuk ve Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven’in yeğenleri Sevr Yafes Tandoğan için görkemli bir sünnet düğünü düzenlendi. 
Bahçeşehir Bağlantı Yolu üzerinde bulunan Kuşçuoğlu Taçmahall Düğün Salonu’nda düzenlenen sünnet törenine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Beyköy Belde Belediye Başkanı Osman Kılıç, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Nezir Merttürk, Düzce Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Av. Arb. Ali Dilber, Düzce Gürcü Kültür Derneği Başkanı Aydın Kubilay, Düzce Demir ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Murat Geçici, Düzce iş dünyasının tanınmış simaları ile çok sayıda davetli katıldı.
Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan sünnet töreninde, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven gelen davetlileri törenin düzenlendiği salonun kapısında karşıladı.
Sünnet törenine katılan davetliler, Türkseven ve Tandoğan ailelerini tebrik ederken, tören yapılan duaların ardından sona erdi.
Öncü Medya ailesi olarak, Sevr Yafes Tandoğan ve ailesine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri