TÜRKSEVEN VE BİRÇOK TANINMIŞ İSİM ŞAHİTLİK YAPTI

Gündem 1 Ağustos 2022 17:39
Videoyu Aç TÜRKSEVEN VE BİRÇOK TANINMIŞ İSİM ŞAHİTLİK YAPTI
A
a

Vuruş ve Aycan aileleri, evlatlarını evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Düzceli genç ve başarılı iş insanı Cahit Vuruş, Aycan ailesinin kızları Aleyna ile dünya evine girdi. Genç çiftin düğün törenine sadece Düzce’nin değil Türkiye’nin tanıdığı birçok isim katıldı. Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, yeğeni olan Cahit Vuruş’un düğününde nikah şahitliği yaptı.  

Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, yeğeninin mutlu gününde hem nikah şahidi oldu hem de genç çiftle karşılıklı oynayarak unutulmaz anlara ortak oldu.
Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven’in yeğeni Düzce’nin genç ve başarılı iş insanı Cahit Vuruş, Aycan ailesinin kızları Aleyna ile çıktığı mutluluk yolculuğunu düzenlenen düğün töreni ile pekiştirdi.
Sapanca Elite World Hotel’de düzenlenen görkemli düğün törenine Türkseven ailesinin yanı sıra AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ankara Büyükşehir eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Düzce eski Milletvekili ve BELTAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve eski Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, iş dünyasının tanınmış simaları, iki ailenin yakınları ile çok sayıda davetli katıldı.
Bir ömür boyu sürecek mutlulukları için ‘Evet’ diyen genç çiftin nikah şahitliğini Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ankara Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, Düzce eski Milletvekili Fevai Arslan, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Metin Kaşıkoğlu ve Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven hep birlikte yaptı.
Düğün töreni boyunca konuklarla yakından ilgilenen genç çift ve ailelerinin sevinç ve heyecanı yüzlerinden okundu.
Öncü Medya ailesi olarak, Cahit ve Aleyna Vuruş çiftine bir ömür boyu sağlık ve mutluluklar dileriz.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri