TÜRKMEN DAĞI'NA YARDIM ELİ

Gündem 31 Aralık 2018 14:21
Videoyu Aç TÜRKMEN DAĞI'NA YARDIM ELİ
A
a

Düzce Alperen Ocakları tarafından başlatılan ve Düzceli vatandaşların yardımıyla gerçekleştirilen kampanya ile toplanan yardımlar adresine ulaştırıldı. Türkmen Dağı Lazkiye Yaylası’na giden, Düzce Alperen Ocakları İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek’in de içinde bulunduğu 4 kişilik ekip, rejim tarafından aileleri şehit edilen ve yardıma muhtaç olan Bayırbucak Türkleri ile bir araya geldi.

Suriye sınırları içerisinde bulunan Türkmen Dağı’nda yaşamını sürdüren ve yardıma muhtaç olan Bayırbucak Türkleri’ne yardım eli uzandı. Düzce Alperen Ocakları tarafından başlatılan ve Düzceli vatandaşların desteği ile gerçekleştirilen yardım kampanyası ile ihtiyaç sahibi Bayırbucak Türkleri’ne gıda ve giyim gibi temel ihtiyaçlar ulaştırıldı.
Düzce Alperen Ocakları İl Başkanı Ferdi Burak Çiçek ve beraberindeki 3 kişinin, toplanan yardımları ulaştırdığı Türkmen Dağı’nda, aileleri rejim tarafından şehit edilen kimsesizler ve yardıma muhtaç olan birçok soydaşımız ile bir araya gelindi.
Kış aylarını rahat geçirebilmesi amacıyla giyim ve gıda yardımı ulaştırılan Bayırbucak Türkleri ziyaretten memnun kalırken, verilen oyuncak ve atıştırmalıklarla çocuklar mutlu edildi. İki gün süren ziyarette birçok ihtiyaç sahibine destek olunurken, Türkmen Dağı’ndaki mücahitler de ziyaret edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri