TÜRBEDE DUA ETTİ

Gündem 27 Nisan 2018 10:08
Videoyu Aç TÜRBEDE DUA ETTİ
A
a

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Üniversitesi Akçakoca Yerleşkesi'nde katıldığı turizm sempozyumunun ardından Göktepe Köyü’nde bulunan tarihi Evliya Camii'ni gezdi. Ayrıca Secaaddin Ebu Ahmed Dede Türbesi'ni ziyaret ederek, burada dua etti.

Düzce Üniversitesi ev sahipliğinde Akçakoca Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen "17. Geleneksel Turizm Sempozyumu"na katılan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, programın ardından ilçenin tarihi mekanlarına yönelik incelemelerde bulundu.

"Mesire alanını düzenleyin" talimatı
Vali Dağlı, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk eşliğinde Akçakoca Cumayanı mevkii Göktepe Köyü’nde bulunan tarihi Evliya Camii ve Osmanlı İmparatorluğu döneminden kalma tarihi hamamı gezdi. Vali Dağlı tarihi Evliya Camii ve hamamda yaptığı incelemenin ardından Secaaddin Ebu Ahmed Dede Türbesi'ni ziyaret ederek, burada dua etti. Daha sonra alanı gezen Dağlı, mesire alanının düzenlenmesi için çalışma başlatılması talimatını verdi.Öte yandan Akçakoca sınırlarında yer alan tarihi Evliya Camii ve Secaaddin Ebu Ahmed Dede Türbesi önemli ibadet mekanları olmakla birlikte tarihi mimarisiyle de ilçenin önde gelen değerleri arasında bulunuyor. Tarihi Evliya Camii özellikle Cuma günleri, çevre köylerden gelen yüzlerce kişiye ibadet etmeleri için ev sahipliği yapıyor.

1000
icon
turist ömer 27 Nisan 2018 13:53

Turişzmde turizmi baltaladığı için yemeniciye plaket vermeleri lazım..Çınarın başlanıcı olan şokun oraya bi seyir yeri yap..yok beceremez..Anca onu bunu yasaklar.İnsanların gelmesi için bir kere minübüslerin hurda..onları yenilet..Erkenden geliş gidiş bitiyor onu düzenle.Hamburger bie 20 tl..yuh...

0 0 Cevap Yaz
yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri