TÜM ÖNLEMLER ALINDI

Gündem 13 Temmuz 2021 11:13
Videoyu Aç TÜM ÖNLEMLER ALINDI
A
a

Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından işletilen yarı olimpik yüzme havuzu Covid-19 salgını önlemleri kapsamında, 13 Temmuz 2021 (bugün) itibariyle havuz özlemi çekenlerin kullanımına açıldı.

Dünya’yı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında uzun bir süreliğine kapalı tutulan Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzunda,  Sağlık Bakanlığı’nın havuzlar için belirlediği genel önlem kuralları titizlikle uygulanarak, Üniversite personeline, misafirlere, öğrencilere ve sivil vatandaşlara açık hale getirildi. 30 kişilik seanslarla; temiz, sağlıklı ve güvenilir bir ortamda, deneyimli kadrosu ile hizmet vermeye başlayan Düzce Üniversitesi Yüzme Havuzunda; pazar ve pazartesi günleri hariç, 10.45–19.45 saatleri arasında genel, erkek ve kadın seanslarında randevular açıldı.
Yarı olimpik yüzme havuzu 1900 m2’lik alan üzerinde kurulmuş 270 seyirci kapasiteli olup, tesis içerisinde çocuklar ve yüzmeye yeni başlayanlar için çırpınma havuzu bulunuyor. Tesiste çırpınma havuzu derinliği 140 cm. ve yüzme havuzu derinliği 220 cm. olmak üzere kullanıcılara temiz, hijyen ve güvenir bir ortam sunmaktadır. Ayrıca tesiste belgeli çalıştırıcılar tarafından farklı yaş guruplarında da yüzme kursları düzenleniyor.  Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından işletilen yarı olimpik yüzme havuzuna 5421116’nolu telefon üzerinden 1373 dâhili hat ile rezervasyon biriminden bilgi alınabilmektedir.
Düzce Üniversitesi Spor Tesisleri bölgesinde; Yarı Olimpik Yüzme Havuzu dışında kapalı spor salonu, açık basketbol sahası, çok amaçlı futbol sahası, kapalı tenis kortları ile kiracı tarafından işletilen kapalı halı saha ve fitness salonu sporseverlere hizmet veriyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri