TÜM İHBARLARI DİKKATE ALIN!

Gündem 6 Mayıs 2018 10:17
Videoyu Aç TÜM İHBARLARI DİKKATE ALIN!
A
a

24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, aralarında Düzce’nin de bulunduğu 18 ilin valisi, emniyet müdürü ve jandarma komutanıyla bir araya geldiği toplantıda, “Seçim döneminde gelen bütün mesajları, iletilen tüm ihbarları, gelebilecek tüm uyarıları dikkate alın!” uyarsında bulundu.

Partiler tüm ülkede seçim çalışmalarına hararetli bir şekilde devam ederken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Gölbaşı’nda bulunan Vali Galip Demirel Vilayetler Evi’nde düzenlenen “Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı”nda 18 ilin valisi, emniyet müdürü ve jandarma komutanıyla bir araya geldi. Yapılan toplantıya Düzce Valisi Zülkif Dağlı, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ve İl Jandarma Komutan Vekili Mustafa Çetinkaya da katıldı.Toplantıda konuşan Soylu, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri kapsamında alınacak güvenlik önlemlerini istişare etmek için bölge toplantılarını 11 Mayıs’a kadar yapacaklarını ve bu toplantının ilk toplantı olduğunu söyledi.

Tüm ihbarları dikkate alın”
Soylu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İçişleri Bakanlığı olarak bizim görevimiz, vatandaşımızın özgür iradesini sağlıklı bir şekilde, herhangi bir aksiliğe veya güvenlik zafiyetine meydan vermeden sandığa yansıtabileceği ortamı temin edebilmektir. Görevimiz budur. Bu itibarla bilgimiz ve tecrübemiz ne seviyede olursa olsun, tedbiri elden bırakmamak gerektiği düşüncesiyle bu toplantıları düzenledik. Seçim döneminde gelen bütün mesajları, iletilen tüm ihbarları, gelebilecek tüm uyarıları valilerimiz başta olmak üzere bütün arkadaşlarımız dikkate alsınlar.”Bakan Soylu ayrıca katılımcılara hassas kişi ve yerlerin, oy kullanılan ve toplama merkezlerindeki kameraların sürekli kontrol ve takip edilmesi, Suriyeliler’e oy kullandırıldığı şaibelerine yönelik dikkatli olunması ve her ihbarın dikkate alınması vurgusunu da yaptı.Yapılan toplantının ardından Düzce Valisi Zülkif Dağlı, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Demir ve İl Jandarma Komutan Vekili Mustafa Çetinkaya’nın bu konularda nasıl çalışmalar yapacağı ve ne gibi önlemler alacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri