TÜM FIRINLARA “ASKIDA EKMEK” TALEBİ

Gündem 27 Temmuz 2018 10:54
Videoyu Aç TÜM FIRINLARA “ASKIDA EKMEK” TALEBİ
A
a

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ekmek zammı ile ilgili yaptığı değerlendirmede başlatmış olduğu "Askıda Ekmek" talimatını MHP Düzce İl Teşkilatı da hayata geçiriyor.

Ekmeğe zam uygulamasının ardından ilk tepkiyi Milliyetçi Hareket Partisi göstermişti. MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da yaptığı yazılı açıklamada parti Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Ankara'da başlatılan askıda ekmek projesini Düzce'de de hayata geçireceklerini belirtti.

Askıda ekmek projesini bizler de MHP Düzce Teşkilatı olarak ilimizde başlatacağız”
Caboğlu, “Sayın Genel Başkanımız halk adamıdır. Kendi adına bir şey istemeden halkı adına hayatını adamış değerli bir devlet adamıdır. Ekmeğe yapılan yüzde 15 gibi büyük bir zam oranına Sayın Genel Başkanımız tepki gösterdi ve yeni bir projeyi hayata geçirdi. Bahçeli'nin başlatmış olduğu askıda ekmek projesini bizler de MHP Düzce Teşkilatı olarak ilimizde başlatacağız” ifadesinde bulundu.

Bütün fırınlarda askıda ekmek koymaları için bir bölüm oluşturmalarını talep edeceğiz”
Konu ile ilgili olarak gerekli görüşmeleri Fırıncılar Odası ile yapacağını belirten Caboğlu, “Düzce'de bulunan bütün fırınlarda askıda ekmek koymaları için bir bölüm oluşturmalarını talep edeceğiz. İhtiyaç sahibi insanlara maddi durumu iyi hayırsever vatandaşlar tarafından ekmek bırakılmasını talep edeceğiz. Fırıncılar da ihtiyaç sahibi olanlara ekmekleri verecekler. Bizim örf ve adetlerimizde paylaşmak önemli bir yer tutuyor ve bizler bu proje ile insanların yeniden paylaşmanın önemini anlamalarını sağlamak istiyoruz. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin talimatı ile hayata geçireceğimiz projenin Düzce’de amacına ulaşacağına canı gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri