TÜM EKİPLER SAHAYA İNDİ…

İlçe Haber 9 Haziran 2021 17:50
Videoyu Aç TÜM EKİPLER SAHAYA İNDİ…
A
a

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, ilçe merkezinde temizlik seferberliği başlattı. Cumayeri Belediyesinin tüm birimleri, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sahaya indi. Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, çalışmaları yakından takip etti.

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatıyla hafta başında ilçe merkezinin tamamında başlatılan çalışmalar devam ediyor. Cumayeri Belediyesinin tüm birimlerinin katıldığı çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, “Tüm Belediye birimleriz Cumayeri’ni daha yaşanabilir bir şehir yapmak için mücadelesine aralıksız devam etmekte” diye konuştu.
İlçe halkına daha iyi hizmet sunabilmek çalışmaların aralıksız devam edeceğini kaydeden Başkan Koloğlu, yürütülen çalışmalar ile ilgili de şu bilgilere yer verdi:
“Temizlik İşleri Birimimiz tarafından; Sokaklarımızda ve caddelerimizde yıkama çalışmaları, Moloz temizliği, mıntıka temizliği planlı bir şekilde devam ediyor. Park ve Bahçeler Birimi tarafından; Atatürk Bulvarındaki ve Fevzi Çakmak caddesindeki ağaçlara dip budaması gerçekleştirildi. Orta refüj, Saat Kulesi çevresi, Parklar ve Kent meydanınca ot biçme çalışmaları devam ediyor. Fen İşleri Birimimiz tarafından; Yol ve Kaldırım onarım çalışmalarımız devam ediyor.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri