TÜKSEVEN AİLESİNİN BÜYÜKLERİNDEN ZİYARET

Gündem 26 Eylül 2018 18:13
Videoyu Aç TÜKSEVEN AİLESİNİN BÜYÜKLERİNDEN ZİYARET
A
a

Hacı Hidayet Türkseven ve eşi Hanife Türkseven bir süre önce aile şirketleri bünyesine katılan Öncü Medya Grubu'na bir ziyaret gerçekleştirerek, hem oğulları Ömer Faruk Türkseven'e hem de çalışanlara 'Hayırlı olsun' temennisinde bulundu. Türkseven ailesinin büyükleri ayrıca Düzce Manşet Gazetesi'nin 12. kuruluş yıldönümü pastasını birlikte keserek, Manşet'e yayın hayatında başa

Öncü Medya Grubu dün önemli misafirleri ağırladı. Öncü TV, Öncü Radyo ve Manşet Gazetesi'ni bünyesinde barındıran Öncü Medya Grubu'nun Türkseven Şirketler Grubu'nun bir parçası olmasının ardından Türkseven ailesinin büyükleri Hacı Hidayet Türkseven ve eşi Hanife Türkseven kurumumuzu ziyaret ederek, oğulları ve aynı zamanda şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olan Ömer Faruk Türkseven'e 'Hayırlı olsun' temennisinde bulundu.Anne ve babasının kapıda karşılayarak ellerinden öpen Ömer Faruk Türkseven, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çalışanlarla tek tek selamlaşan Türkseven çifti, aile şirketleri bünyesine katılan Öncü Medya Grubu'nun başarılarının devamını diledi.

Kutlama pastasını birlikte kestiler
Türkseven ailesinin büyükleri Hanife ve Hacı Hidayet Türkseven çifti ayrıca Düzce Manşet Gazetesi'nin 12. kuruluş yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kutlamaya katıldı. Manşet Gazetesi'nin yeni yaşını kutlayan ve başarılar dileyen Hanife ve Hacı Hidayet Türkseven, oğulları ile birlikte kutlama pastasını kesti.Türkseven Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven'e günün anısına bir tablo hediye eden Anne Hanife Türkseven, "Öncü Medya Grubu'nun aile şirketimize katılmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Oğluma yeni adım attığı bu yolda başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Başarıları daim olsun." dedi.Hacı Hidayet Türkseven de Düzce Manşet Gazetesi'nin 12. yaşını kutlayarak, Öncü Medya Grubu'nun Türkseven ailesine katılmasının hayırlara vesile olmasını diledi.Ömer Faruk Türkseven ise aile büyüklerinin dua ve desteğinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, kendilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Ömer Faruk Türkseven anne ve babasına Öncü Medya Grubu'nu gezdirdi ve işleyiş hakkında bilgiler verdi.Ziyaretin sonunda Türkseven ailesi çalışanlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

 

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri