TSO'DAN GÖLYAKA MYO'YA EKİPMAN DESTEĞİ

Gündem 15 Şubat 2019 11:14
Videoyu Aç TSO'DAN GÖLYAKA MYO'YA EKİPMAN DESTEĞİ
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümüne tam teşekküllü sıcak mutfak ekipmanları hediye edildi. Bu sayede öğrenciler, gastronomi ve mutfak sanatlarında farklı uygulamalar deneyebilecekler.

Sıcak mutfak ekipmanları hediye edildi
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Hasan Arslan’ın gayretleri, oda meclisinin de talebi uygun bulup onaylaması neticesinde, Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programının uygulamalı yiyecek içecek derslerinde kullanılmak üzere  tam teşekküllü sıcak  mutfak ekipmanları hediye edildi.
İlgili donatı elemanları, Yüksekokul bünyesinde kurulacak olan, aşçılık programının da temel gereksinimlerini karşılama potansiyeline sahip olduğu için değer taşıyor.  Ayrıca öğrencilerin Gastronomi ve Mutfak Sanatları kapsamında gelişmeleri ve yaratıcılık içeren çalışmaları uygulamalı olarak icra edebilmelerine de bu sayede imkan tanındı.
Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı
Öte yandan KOSGEB Düzce Müdürlüğü İle Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi tamamlandı. Eğitim Uzmanı Şeyda Otluoğlu Kuyumcu tarafından verilen eğitimin son kısmına Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen de katıldı. Katılımcılara bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar dileyen Ülgen, oda olarak girişimci adaylarının her zaman arkalarında olduklarını ifade etti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri