TSO 1 NİSAN’A KİLİTLENDİ

Gündem 20 Şubat 2018 12:05
Videoyu Aç TSO 1 NİSAN’A KİLİTLENDİ
A
a

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 1 Nisan’da yapılacak olan seçimler öncesinde son kez toplandı. Meclis Başkanı Ertan Taşlı, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunarak, “Kendi adıma ve arkadaşlarım adında kırıcı bir cümlemiz olduysa özür diliyorum.” dedi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ertan Taşlı başkanlığında gerçekleştirildi. 1 Nisan’daki Düzce TSO Seçimleri öncesi meclis salonunda son kez yapılan toplantıya TSO Başkanı Fahri Çakır katılmadı.

Bizim şahsi işlerimiz odanın dışındadır”
Toplantıda konuşan Meclis Başkanı Taşlı, 6 ay önce ertelenen oda ve borsa seçimlerinin 1 Nisan’da yapılacağını belirterek, şu ifadelerde bulundu: “Yaklaşık 6 ay önce ertelenen oda ve borsa seçimlerinin 1 Nisan itibariyle yapılacağı belirtildi. Bu süreçle alakalı da yönetim kurulumuz da bir karar aldı. Alınan karar meclis tarafından da olumlu karşılanmıştır. 1 Nisan itibariyle odamızın genel kurulu olacak. Yeniden bir meclis seçilecek. Genel kurul için de yaklaşık 40 günlük bir zaman kaldı. Bugün burada son toplantımızı yapıyoruz. Yeni seçilecek meclisin güzel çalışmalar yapmasını diliyorum. Yeni seçilecek olan arkadaşlara da şimdiden başarılar diliyorum ve her zaman yanlarında destekçisi olacağımı bildirmek istiyorum. Bu son meclisimizde burada birbirimize söylediğimiz yanlış cümleler olabilir çünkü bizim burada birbirimize karşı en ufacık bir şeyimiz yok. Hep odamızın menfaatleri adına çalışma yapılan bir yer burası. Şahsi işlerimiz odanın dışındadır. Kendi adıma ve arkadaşlarım adında kırıcı bir cümlemiz olduysa özür diliyorum. Benden yana hakkım helal olsun.”Konuşmanın ardından Ocak ayı mizanı ve yönetim kurulu önergeleri görüşüldü.Öte yandan Meclis Başkanı Taşlı, Hakkari’de öğretmenlik yapan Düzceli bir öğretmenin talep ettiği ve meclis gündemine gelen projeksiyon cihazını ise gönderdiklerini bildirdi.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri