TRAFİK MAGANDASI TEHLİKE SAÇTI!

Gündem 24 Mayıs 2019 15:58
Videoyu Aç TRAFİK MAGANDASI TEHLİKE SAÇTI!
A
a

Kalıcı Konutlar bağlantı yolu Yahyalar Mahallesi mevkiinde bir sürücü, tehlikeye aldırmadan makas atarak ilerledi. Kazaya davetiye çıkaran sürücü, araç içi kamera tarafından görüntülendi.

Düzce'de sorumsuz sürücüler hem kendi hem de trafikte ilerleyen diğer sürücü ve yolcuların hayatını hiçe saymaya devam ediyor. Bu kez adres Kalıcı Konutlar Bağlantı Yolu...

Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na gönderilen görüntülerde, bağlantı yolunda normal seyrinde ilerleyen trafikte araçlar arasından hızla makas atarak ilerleyen sürücü, adeta kazaya davetiye çıkardı. Trafik magandası makas atarak ilerlediği yolda bir süre sonra gözden kayboldu.

Tehlikeye aldırmadan araçların arasından sağ-sol yaparak hızla geçen sürücü, arkadan gelen bir araçtaki araç içi kamera tarafından görüntülendi. 

Öte yandan kendisinin ve diğer insanların hayatını tehlikeye atan trafik magandasına ilişkin tepki çeken görüntülerin emniyet tarafından ihbar kabul edilerek, gerekli cezai işlemlerin yapılması bekleniyor.
Bilindiği gibi trafiği aksatacak ve tehlikeye sokacak şekilde art arda şerit değiştirme yani makas atmanın cezası 1.002 TL.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri