TRAFİK GÜVENLİĞİ İÇİN YENİ HİZMET

Gündem 9 Haziran 2022 18:02
Videoyu Aç TRAFİK GÜVENLİĞİ İÇİN YENİ HİZMET
A
a

Düzce Belediyesi gece saatlerinde trafik güvenliğine destek sağlaması amacıyla kavşaklarda ışıklandırma çalışmasına başladı. Öz kaynaklarla hayata geçirilen çalışma ile ilk etapta 4 kavşak noktasında LED ışıklandırma gerçekleştirildi.

Düzce Belediyesi, kavşak noktalarına öz kaynakları ile üretimini sağladığı LED ışıklandırma sisteminin kurulumunu yapıyor.
Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen çalışmayla trafikte farkındalığın arttırılması başta olmak üzere gece saatlerinde de sürücü, araç ve yaya güvenliğinin sağlanması amacıyla devreye alınan LED ışıklandırma sistemi sürücüler tarafından memnuniyetle karşılandı.
Müdürlüğe bağlı ekipler tarafından ilk etapta Darıcı Mahallesi kavşak noktası, Koçyazı Mahallesi kavşak noktası, Aziziye-Mergiç yolu üzeri kavşak noktası ve valilik arkası kavşak noktalarında kurulan sistem, özellikle gece görüşü açısından sürücülere önemli kolaylık sağlamasının yanında estetik açıdan da kavşaklara görsel güzellik katacak.
4 kavşakta daha ışıklandırma yapılacak
İkinci etap kavşak ışıklandırma çalışmalarının Beyciler-Koçyazı mahalleleri arasında bulunan kavşak başta olmak üzere Teknopark, üniversite kavşağı ve Kuyumcuzade Bulvarı kavşağında gerçekleşeceği bildirildi.
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri