TÖRENDE ÖĞRENCİLERE SESLENDİ

Gündem 9 Ekim 2017 17:20
Videoyu Aç TÖRENDE ÖĞRENCİLERE SESLENDİ
A
a

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Bolu Doğa Okulları'nın yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katıldı. Okulda incelemelerde de bulunan Bakan Özlü, törendeki konuşmasında, öğrencilere; ailesine ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle hareket etmesi tavsiyesinde bulundu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce programı öncesi Bolu'da açılış törenlerine katıldı. İlk olarak Abant İzzet Baysal Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni'ne katılan Bakan Özlü, ardından Bolu Doğa Okulları'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bolu Doğa Okulları'nın yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katıldı
Bolu'da 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı'nda eğitime kapılarını açan Doğa Okulları'nı Bolu Milletvekilleri Fehmi Küpçü ve Ali Ercoşkun ile birlikte ziyaret eden Bakan Özlü, Bolu-Düzce Doğa Okulları Kurucusu, Öncü Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Önder Tonyalı, okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından kapıda karşılandı. Doğalı öğrencilerin çiçek takdim ettiği karşılamada hazır bulunanlarla tek tek tokaşan Bakan Özlü ve Bolu milletvekilleri, Kurucu Önder Tonyalı ile bir süre sohbet ettikten sonra Bolu Doğa Okulları'nın yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katıldı.

"Yeni eğitim-öğretim yılı hayırlı olsun"
Burada bir konuşma yapan Bakan Faruk Özlü, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek, salondaki öğrencilere "Eğitim gördüğünüz okulun imkanları ve öğretmenleri açısından çok şanslısınız. Bu şansı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Ailenize, çevrenize ve topluma karşı sorumluluklarınızın bilincinde olmanız çok önemli... Bu duygu ve düşüncelerle başarılı bir eğitim yılı geçirmenizi diliyorum." dedi.

Tonyalı'dan Bakan Özlü'ye plaket
Tören sonunda Kurucu Önder Tonyalı, programı onurlandıran Bakan Özlü'ye plaket takdim etti.

Doğalı öğrencilerin projelerini yakından inceledi
Programın ardından Özlü ve beraberindeki heyet okul binasında incelemelerde bulundu. Öğrencilerin bilimsel projelerini dikkatle inceleyen ve bilgiler alan Bakan Özlü, başarılı çalışmalarından ötürü öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri