TERMİNAL ESNAFI RAPOR SUNACAK

Gündem 23 Ocak 2019 12:46
Videoyu Aç TERMİNAL ESNAFI RAPOR SUNACAK
A
a

31 Mart'ta sandık başına gidilecek yerel seçimler için çalışmalarına devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesi Şehirler Arası Otobüs Terminali'nde esnafa kulak verdi. Isınma sorunundan ATM ve mescit ihtiyacına kadar sıkıntı yaşadıkları tüm konuları Başkan Adayı Özlü'ye rapor halinde sunacak olan esnaflar, çözüm için söz aldı.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve 65. Hükümet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, hizmete girdiği günden bu yana talep ve şikayetlerle sık sık gündemde gelen Düzce Belediyesi Şehirler Arası Otobüs Terminali'ni ziyaret etti. Burada esnafla bir araya gelen Özlü, hem istişarelerde bulundu hem de eksikleri yerinde gördü.
 
Terminalde yaşanan sıkıntılar hakkında bilgiler alan Özlü, sorunların çözümü konusunda söz verdi. 
Özellikle ısınma konusunda çok fazla şikâyet olduğunu ifade eden Özlü, "Terminal esnafımız ile bir araya geldik ve yaşadıkları sorunları dinledik, istişarelerde bulunduk. Isınma temel sorun olmak ile birlikte, terminal esnafı terminale ATM ve mescit istiyorlar. Bunların dışında tüm ilçe ve köy araçlarının terminale gelmesi ve terminaldeki mevcut hareketliliğin artması konusunda da fikir beyan ettiler. Bir rapor hazırlayıp bizlere iletecekler, bizde gerekli çalışmaları yapacağız. Aslında tüm sorunlar birbiri ile ilgili. Ulaşım, trafik, otopark sorunu, terminal ve bağlantı yolları hepsi birbiri ile bağlantı konular. Hazırladığımız ulaşım master programı ile bu sorunları çözeceğiz." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri