TEMİZLİK ELİ UZANDI

Gündem 9 Eylül 2018 14:50
Videoyu Aç TEMİZLİK ELİ UZANDI
A
a

AK Parti Gençlik Kolları üyeleri ellerine çöp poşetlerini alarak Melensu Park’ta çevre temizliği yuaptı. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de gençlere destek verdi ve çöp toplayanlar arasına katıldı.

Düzce’de çevre bilinci ve duyarlılığı giderek artıyor. Üniversite ve sivil toplum kuruluşlarından sonra siyasiler de çöp toplama etkinliklerine destek vermeye başladı.AK Parti Düzce Gençlik Kolları üyeleri ellerine çöp poşetlerini alarak Düzce halkının yoğun ilgi gösterdiği Melensu Park’ta çöpleri topladı. Gençlere AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de eşlik etti.

O bilinci oluşturmak adına böyle bir etkinlik düzenledik”
Yapılan çöp toplama etkinliği hakkında bilgi veren AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, şu ifadeleri kullandı: “Melensu Park’tayız, Düzce’mizin vizyon projesi burası. Düzce halkının gece gündüz kullandığı özellikle akşam saatlerinde rağbet alan bir yerdir. Çevre bilinci çok fazla olmadığı için insanlar burayı kullandıktan sonra çöpler dökülüyordu. Burayı koruyabilmek ve AK gençlerin vatandaşlara çevre bilincini aşılaması için böyle bir etkinlik yaptık. İyi ki yapmışız çünkü burada sigara izmaritinden tutun yemek paketlerine kadar aklınıza gelecek bütün çöpler vardı. Bence bu tip değerlerimize sahip çıkmamız gerekiyor. Bu organizasyon sadece burada değil Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerinde bulunan alanlarda bütün gençlik kollarımız yapıyor. Bence bütün vatandaşlarımızın bu tarz yerlere sahip çıkması gerekiyor. Bunlar bizim değerlerimiz, bunlar bizim güzelliklerimiz ve biz de o bilinci oluşturmak adına böyle bir etkinlik düzenledik.” AK Parti Kadın Kolları üyeleri de yine Keşir’in katılımıyla Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde anne çocuk sinema etkinliğinde buluşuyor programı düzenledi. Yapılan programa Düzce halkı ilgi gösterirken çocuklar da eğlenceli dakikalar yaşadı.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
öne çıkanlar ÖNE ÇIKANLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
sondakika SON DAKİKA
  • 15:55
  • 15:04
  • 14:34
  • 16:14
  • 09:25
  • 17:08
  • 17:04
  • 15:05
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri