FLAŞ HABER saat

TEM OTOYOLU TRAFİĞE AÇILDI

Gündem 16 Temmuz 2017 14:59
Videoyu Aç TEM OTOYOLU TRAFİĞE AÇILDI
A
a

TEM otoyolu Bolu Dağı Tüneli, 12 gün süren üst yapı yenileme ve onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından bugün saat 14.00 itibariyle yeniden trafiğe açıldı. Otoyolun ulaşıma açılmasıyla birlikte Bolu Dağı’ndaki trafik çilesi sona erdi.

Üst yapı yenileme ve onarım çalışmaları kapsamında 4 Temmuz’da 10 gün süreyle ulaşıma kapatıldığı açıklanan TEM otoyolunun Bolu Dağı Tüneli'ni de kapsayan Kaynaşlı-Abant kavşakları arası Ankara yönü, 12 gün süren çalışmaların ardından bugün saat 14.00 itibariyle yeniden trafiğe açıldı.

Karayollarının Anadolu Otoyolunun Kaynaşlı ve Abant kavşakları arası Ankara yönünde üst yapı yenileme ve onarım çalışması yaptığı süreçte gerekli işaretlemeler yapıldıktan sonra sürücüler Kaynaşlı'dan D-100 Karayolu'na yönlendirilmiş, Bolu Dağı Ankara istikametinde trafik yoğunluğu üst seviyeye ulaşmıştı.

Bolu Dağı esnafını memnun eden yoğunluk, sürücüler ve trafik ekipleri için ise adeta eziyete dönüşmüştü. 12 günlük süreçte birçok maddi hasarlı ve yaramalı kazanın yaşandığı Bolu Dağı’nda trafik yoğunluğunun araçların yeniden otoyolu kullanacak olmasıyla birlikte bugünden itibaren normale dönmesi bekleniyor.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

yazarlar YAZARLAR
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Sitemiz yenilendi, tasarımı sizce nasıl ?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Düzce Manşet Gazetesi - Düzce Asayiş Güncel Sağlık Eğitim Siyaset Spor Haberleri